شنبه 04 بهمن 1399
Menu

رزومه شرکت

شرکت زمهریر کیش نماینده رسمی دستگاه های تهویه مطبوع ، شرکت آکس در ایران می باشد که فعالیت خود رااز سال 1378 آغاز نموده است.این شرکت با هدف افزایش رضایت مشتریان تنها اقدام به واردات کالاهای طراز اول شرکت آکس نموده و این کالا ها را با قیمتی مناسب و غیر قابل رقابت در نمایندگی های متعدد خود به مشتریان ارائه می کند.
از طرف دیگر وجود بیش از150 مرکز سرویس و خدمات پس از فروش در سراسر کشور، به همراه ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش گسترده ، این شرکت را به عنوان یک شرکت ممتاز در ارائه خدمات و سرویس های ویژه به مشتریان خودبه همگان معرفی نموده است.شرکت زمهریر کیش با ارائه کالاهای نوین و خدمات برتر،مشتریان را نه تنها به عنوان مصرف کنندگان بلکه به عنوان عضوی از خانواده بزرگ ت ب ت آ به شمار آورده و همواره سعی بر این نموده است که محصولات خود را با کیفیت بالا همراه با قیمت مناسب ارائه دهد.در همین راستا این شرکت موفق به دریافت گواهینا مه هایISO 90001-ISO 10001- ISO10002-ISO 10003-ISO10004از اروپا گردیده است.
گروه آکس با داشتن روحیه شرکتی مبنی بر اتکا به نیروی انسانی و اعتماد به مدیریت بیش از 25 سال است که دوام خود راحفظ و اکنون در مقایسه با روزهای اولیه فعالیت خود هزار برابر شده است.امروز مجموع دارایی این شرکت به 12.2 میلیارد دلار و شمار کارکنان آن 30هزار نفر میباشد.
این مجموعه در چهار صنعت تولیدی مشغول به فعالیت است:صنعت برق،تولید لوازم خانگی،انرژی و مخابرات.همچنین این مجموعه در سه عرصه سرما یه گذاری کرده است:املاک،خدمات پزشکی و حمل و نقل.گذشته از این این مجموعه یک کارخانه تولید با مساحت سه کیلومتر مربع ساخته شده است که شامل سه کارخانه تولید درningbo و یک کارخانه Nangchang میشود.
در شرکت آکس با تولید سالیانه بیش از 7 میلیون دستگاه تهویه مطبوع و فروش آن در سطح بیش از 150 کشوردنیا به عنوان یکی ازسه شرکت برترکشور چین در زمینه تولید محصولات تهویه مطبوع به شمار می آید.
در حال حاضر شرکت آکس مجهز به کاملترین و پیشرفته ترین تجهیزاتی است که توسط کارخانه این شرکت و تحت نظارت متخصصان تهویه مطبوع از کشور ژاپن تولید میشود در سال 2004 این شرکت عنوان محصول معروف چین و نیز عنوان برند معروف چین را از آن خود کرده و به القابی نظیر "رتبه اول در مدیریت " و "رتبه ممتاز در امر تجارت" نایل آمد.
در سال 2005،این شرکت همچنین موفق به دریافت برتد معروف و اصلی چین در سالهای 2005-2006 گردید.در سال 2006نیز عنوان محصول کلیدی تجارت را از آن خود کرد.در سال 2007 این شرکت توانست عناوینی همچون شرکت غیر دولتی پیشرو در امر تجارت و نیز شرکت استاندارد در زمینه کسب تجارت بدست آورد.در همین حال چهار کارخانه بزرگ تولیدی دیگراین مجموعه در سایر نقاط جهان نیز در دست ساخت هستند.
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج